Відбілювання зубів в Ужгороді. Види та особливості процедури
Білосніжна посмішка – ознака охайності, привабливості, вашої турботи про власне здоров’я. Втім, навіть попри ретельний домашній догляд, колір зубів з віком може погіршуватися. На зміну кольору зубної емалі впливають: вживання напоїв з високим вмістом барвників, кави та чаю, паління, погана гігієна, прийом лікарських засобів, захворювання зубів, потемніння пломби та безліч інших факторів. Пігментація зубів особливо помітна з віком. У молодому віці жовтий відтінок на зубах нерідко породжує комплекси та низьку самооцінку.
Усунути такий косметичний дефект можливо всього за одну процедуру відбілювання зубів в Ужгороді. Це безболісний, безпечний та ефективний метод, щоб повернути вам сяючу та здорову посмішку!
Процедура відбілювання складається з кількох етапів:
- Зняття лікарем-стоматологом зубного каменю, нальоту, полірування зубів. Завдяки цьому гель буде якісно проникати в емаль та висвітлювати дентин;
- Ізоляція ясен, губ та язика спеціальними інструментами, щоб гель не подразнював ці ділянки;
- Нанесення першого гелю на основі пероксид карбаміду, а не звичного перекису водню (агресивної рідини, яка викликає чутливість зубів). Саме тому ця процедура безболісна, безпечна та дуже комфортна за відчуттям.
Як працює такий метод відбілювання зубної емалі?
Лікар-стоматолог активує нанесений гель з допомогою каталізатора у вигляді LED-лампи холодного світла Magic Smile Pro. Внаслідок цього процесу вивільняється активний кисень, який розщеплює жовтий пігмент у зубі, роблячи його світлішим. При цьому емаль залишається неушкодженою.
Який буде тон зубів після процедури за шкалою Vita?
Вихідний колір, який ми отримуємо після сеансу, дуже складно передбачити. Система може дати красивий, світлий природний колір зубів, який у вас є. Результат «до/після» ми фіксуємо з допомогою стандартної шкали Vita, яка має спектр А, спектр B та спектр C. Найчастіше найкраще відбілюється спектр А – це жовтий спектр. Спектр C не дає настільки яскравого результату, тому що перед початком процедури зуби були не настільки жовті.
У чому відмінність між кабінетним та домашнім відбілюванням?
- Кабінетне відбілювання може бути лазерним або з використанням природного світла.
- Домашнє відбілювання застосовують за допомогою індивідуальних кап. Лікар робить відбитки зубів пацієнта, з яких ми отримуємо моделі. На основі моделей за 2-4 дні виготовляємо спеціальні безбарвні капи, у які ви наносите гель та вдягаєте вдома. Цей гель може бути різним у залежності від того, скільки часу його необхідно тримати на зубах.
Як довго тримається ефект після процедури?
За умов дотримання «білої» дієти впродовж перших 7 днів після сеансу результат відбілювання триматиметься до року. Важливо обмежити вживання кави, чаю, червоного вина, продуктів з високим вмістом барвників.
Яку систему відбілювання обрати?
Визначення оптимального методу відбілювання зубів потребує ретельної діагностики у зв’язку із наявністю протипоказань. Перед проведенням процедури необхідно провести попереднє лікування карієсу, можливих тріщин, наявності реставрацій та коронок. Систему відбілювання зубів лікар-стоматолог підбирає індивідуально.
Які існують протипоказання до процедури відбілювання зубів?
- Наявність реставрацій і пломб. Якщо вони зроблені з неякісного композиту, вони не стануть світлішими після відбілювання;
- Наявність коронок;
- Алергічна реакція на препарат;
- Наявність запальних процесів у ротовій порожнині;
- Вагітність і період лактації.
Як щодо ефективності відбілюючих зубних паст?
Більшість зубних паст мають велику зернистість. При регулярному використанні вони можуть травмувати зубну емаль, хоч зуби і здаватимуться світлішими. Деякі зубні пасти містять перекис водню, який має властивість відбілювання та водночас може викликати чутливість.
Відбілювання зубів належить до естетичної стоматології, мета якої – покращити зовнішній вигляд ваших зубів. Всього один сеанс може подарувати вам омріяну білосніжну посмішку без шкоди для здоров’я.